Poilsis Druskininkuose

Druskininkai unikalūs tuo, kad čia susipina nuostabi Lietuvos gamta ir visi poilsiautojams reikalingi patogumai bei pramogos. Kitaip tariant, Druskininkuose rasite viską ko reikia tobulam jūsų poilsiui. Vis dėlto, planuojantys savo atostogas sveikatos šaltinių kurorte neretai susiduria su dilema, kur apsistoti ir kokį apgyvendinimo tipą pasirinkti. Dažniausia yra svarstomi trys pasirinkimo variantai: viešbučiai, kambariai ar apartamentai privačiame sektoriuje ir sodybos. Tiems, kurie niekaip negali išsirinkti, trumpai pateikiame visų variantų plius ir minusus bei variantą, galintį padėti išspęsti šią dilemą amžiams!

Viešbutis Druskininkuose

Viešbučiai Druskininkuose siūlo visus reikalingus patogumus nuo higienos reikmenų ir rankšluosčių, kad tuo rūpintis nereikėtų jums, iki pusryčių, vakarienės ir ten pat esančių spa bei įvairių kitų pramogų. Vis dėlto, neretai viešbučių kainos gan stipriai „kandžiojasi“ ir kerta per kišenę taip, kad papildomoms pramogoms ne kažin kas telieka. Tai ypač pasijaučia keliaujantiems su šeima.

Sodybos nuoma Druskininkuose

Sodyba, atrodytų, puikus pasirinkimas norintiems privatumo ir išpuoselėtos aplinkos bei poilsiaujantiems kuklioje kompanijoje. Be to, sodybos dažniausia siūlo visų mėgstamas pramogas, tokias kaip pirtis ar kubilas bei jose yra galimybė maistą gamintis patiems. Vis dėlto, nemaža dalis modernių ir visus reikalingus patogumus siūlančių sodybų neretai orientuojasi į tikrai didelius poilsiautojų kolektyvus arba į tuos, kurie švenčia asmenines šventes. Kitos gi, tiesiog būna pasenę „morališkai“ ir gąsdina senais čiužiniais bei patalyne. Rinkitės sodybos nuoma Druskininkuose, kuri atitinka jūsų patogumui keliamus reikalavimus.

Kambariai, apartamentai Druskininkuose 

Pastaraisiais metais pigūs kambariai prie Druskininkų ir pačiuose Druskininkuose užkariauja poilsiautojų širdis. Rodos, pasirinkimas neblogas – nebrangu, privatu, galimybė maistą gamintis patiems. Tačiau ar tikrai galima pajausti atostogų dvasią jeigu, paprastai, taip pat gyveni bute. Norint tikrai atsipalaiduoti reikėtų kur kas labiau pakeisti įprastą aplinką.

Išeitis – viešbučio tipo sodyba

Ieškantiems viešbučio suteikiamų patogumų, sodybos jaukumo ir gamtos artumo bei nuomojamų kambarių kainų siūlome išeitį, kad poilsis Druskininkuose taptų dar geresnis. Viešbučio tipo sodyba „Ignė“ siūlo išskirtinį poilsį gamtos apsuptyje, yra įsikūrusi prie visada žaliuojančio pušyno ir Ratnyčios upės, todėl ją pamils visi, kurie yra pavargę nuo miesto šurmulio ir pilko betono atspalvių mieste. Kodėl tai viešbučio tipo sodyba? Ogi todėl, kad dauguma kambarių joje yra dviviečiai, kiekviename kambaryje – visi reikalingi patogumai: WC, dušas, TV, Wi-Fi, higienos reikmenys, rankšluosčiai. Pageidaujant, galima užsisakyti pusryčius, o pietūs ir vakarienė taip pat galimi visai šalia esančiame restorane „Romnesa“. Kaip ir daugumoje kitų viešbučių Druskininkuose, „Ignėje“ suteikiamos nuolaidos įvairioms pramogoms Druskininkuose. Be to, nemažai pramogų teikiama ir pačioje sodyboje. Galima užsisakyti pirtį, kubilą, masažą, išsinuomoti dviračius, pažaisti biliardą, aplankyti šakočių muziejų ir dar daugiau! Poilsis viešbučio tipo sodyboje „Ignė“ nekainuos daugiau nei nuomojant butą ar apartamentus, o aplinka bus kur kas malonesnė!

Top