apie įmonę

UAB „Romnesa“ įsteigta 1997 metais. Įmonė įsikūrusi Strigailiškio kaime, esančiame vos vienas kilometras nuo Ignalinos. Savo veiklą pradėjo kepdama duonos ir pyrago gaminius, vėliau imta kepti ir šakočius. Šiuo metu įmonė lyderiauja tarp Lietuvos šakočių kepėjų, o jos gaminiai eksportuojami į įvairias pasaulio šalis. Iš žinomų ir įmonės įsisavintų 60 šakočio receptų mes kepame labiausiai lietuvių pamėgtus dviejų rūšių šakočius: paprastą – tradicinį ir trapųjį.
Pastaruoju metu įmonės plečia savo veiklą ir siūlo naujus konditerinius produktus specialiai vestuvių ar kitiems proginiams pobūviams.
2005 m. UAB „Romnesa“ tapo Europos kulinarinio paveldo tinklo Rytų Aukštaitijos regiono nare ir noriai dalijasi kulinarine patirtimi gaminant tradicinius savo krašto partiekalus. Kviečiame atvykti į kepyklą-restoraną „Romnesa“ stebėti edukacinių „Parodomojo šakočio kepimo“ ir „Pieno kelias“ programų.
Domėjimasis šakočio technologinių procesų vystymusi ne tik Lietuvoje, bet ir svečiose šalyse, paskatino atidarytame restorane „ Romnesa“ įkurdinti sukauptų maisto gamybos įrankių ekspoziciją, pristatyti senuosius šakočių kepimo būdus. O norintiems pamatyti ir paskanauti Vengrijoje, Švedijoje, Vokietijoje kepamų šakočių reikės tik pas mus atvažiuoti...
Kita sėkmingai vystoma UAB „Romnesa“ veikla turizmo srityje su prekiniu ženklu „Ignaturas“ – tai renginių ir pramogų organizavimas, išvažiuojamasis maitinimas ir inventoriaus nuoma, apgyvendinimas Mindūnų kempinge.

 

Užsakymai priimami ir
papildoma informacija teikiama:

el. paštu info@romnesa.lt
ir telefonu
8 600 26354

 

 

UAB „Romnesa“ pagrindinės veiklos rūšys:

• šakočių kepimas
• restoranas


UAB „Romnesa“ prekinis ženklas „Ignaturas“ žymi įmonės veiklą turizmo srityje. Tai:

• apgyvendinimo paslauga,
• maitinimas (užsakomieji pobūviai ir išvežamasis maitinimas),
• turistinio inventoriaus nuoma.

Romnesa 2011
 
Ignaturas lt en Romnesa - home