Restorane‐kepykloje „Romnesa“ laukiame Jūsų su šeima, draugais, kolegomis. Jaukioje aplinkoje iš restorano meniu galėsite pasirinkti ir užsakę paskanauti tikroje ugnyje paruoštų kepsnių, iš lietuviškų gamtos gėrybių pagamintų patiekalų.
Kol Jums bus ruošiamas maistas, turėsite progą pasigrožėti senųjų maisto gaminimo įrankių bei šakočių kepimo įrangos ekspozicija.
Norintiems aktyviai praleisti laiką ir patiems išsikepti tradicinį šakotį, siūlome užsisakyti edukacines programas „Parodomasis šakočio kepimas“ ir „Pieno kelias“.
Restorano salėse galima rengti konferencijas, prezentacijas, individualius ir įmonių užsakytus renginius, įvairius pobūvius.
Jei pageidaujate, kad organizuotume renginį Jūsų pasirinktoje aplinkoje, mes Jūsų paslaugoms. Turime penkių metų patirtį atliekant išvežamojo maitinimo paslaugas. Mūsų įmonė pasirūpins ne tik svečių maitinimu, bet ir šventės scenarijumi bei jo įgyvendinimu.
Sumanę praleisti vakarą su svečiais savo namų aplinkoje, pas mus galite užsakyti patiekalus nuo šaltų užkandžių iki karštų patiekalų, desertų. Viską pristatysime sutartu laiku!

 

Užsakymai priimami ir papildoma informacija teikiama:


el. paštu info@romnesa.lt
ir telefonu
8 606 11315

Romnesa 2011
 
Ignaturas lt en Romnesa - home