Poilsis gamtos apsuptyje nuo 28 € 

darbo dienomis (nuo sekmadienio iki ketvirtadienio imtinai) nakvynė ir saldus siurprizas dviviečiame kambaryje 28 € dviem; 

savaitgalio ir šventinėmis dienomis (nuo penktadienio iki šeštadienio imtinai) nakvynė ir saldus siurprizas dviviečiame kambaryje 38 € dviem; 

Pasiūlymas galioja iki gegužės mėn. 31 d..

Pasiūlymą sudaro: nakynė dviviečiam kambaryje 2 asm.; saldus siurprizas kambaryje.

Galėsite pasinaudoti sodyboje esančia virtuve su poilsio zona;

Galimybė užsakyti pusyčius 5 €/ 1 asm.

Rezervuojant pastabose įrašyti "Poilsis gamtoje"

Daugiau informacijos tel. +370 678 70006

 

 

Pagrindinis pastatas

Jaukiuose šio pastato kambariuose su visais patogumais gali apsistoti iki 48 žmonių.

Pagrindiniame sodybos „Ignė“ pastate yra registratūra ir 23 kambariai išsidėstę 16 – oje  numerių: 2 vienviečiai, 19 dviviečių, iš kurių 10 kambarių yra šeimyniniuose numeriuose bei 2 liukso klasės kambariai.  

Šeimyniniuose ir liukso klasės numeriuose gali apsistoti iki 4 asmenų. Iš viso  pagrindiniame pastate vienu metu gali poilsiauti 48 asmenys. Visi kambariai, esantys šiame pastate, yra su vaizdu į pušyną arba į vidinį kiemą, apsodintą dekoratyviniais augalais.

Pagrindiniame pastate yra žaidimų kambarys su biliardo, stalo futbolo ir oro ritulio stalais,  įrengtas masažo kambarys, taip pat slidžių serviso patalpa, kur galima pasiruošti slides ir išsidžiovinti slidinėjimo batus.

vaikiskaloveleLiukso klasės numeriuose prireikus galima pristatyti vaikišką lovytę.

Pageidaujant lovytės, reikia informuoti užsakant.

Lovytės kaina – 5 € / parai

horel ico romnesa iconsPusryčiai patiekiami šalia esančiame restorane „Romnesa“ nuo 8.00 iki 10.00 val.

Pageidaujant pusryčių, reikia užsakyti iš anksto.

Pusryčių kaina – 5 € / asmeniui

shibaPagrindiniame sodybos pastate galima apsistoti su gyvūnais. 

Apgyvendinimo su gyvūnais taisyklės>

Kaina už gyvūną – nuo 5 € / parai

Standartinis vienvietis numeris

Su vonios kambariu

Jaukus kambarys, su patogiomis lovomis ir natūralaus kietmedžio baldais. Kambaryje ant langų įrengti apsauginiai tinkleliai nuo vabzdžių, yra LED televizorius. Vonios kambarys su dušu, kuriame rasite dušo reikmenis ir rankšluosčių rinkinį.

vienasviengulewifitvranksluostis

Kaina: 18€

Kambarių rezervavimas telefonu +370 678 70006

Standartinis dvivietis numeris

Su vonios kambariu

Jaukus kambarys, su patogiomis lovomis ir natūralaus kietmedžio baldais. Kambaryje ant langų įrengti apsauginiai tinkleliai nuo vabzdžių, yra LED televizorius. Vonios kambarys su dušu, kuriame rasite dušo reikmenis ir rankšluosčių rinkinį.

22dvigulewifitvranksluostis

Kaina: 39€

Kambarių rezervavimas telefonu +370 678 70006 

Šeimyninis dviejų miegamųjų numeris

Su atskirais vonios kambariais

Jaukus dvejų kambarių numeris su patogiomis lovomis ir natūralaus kietmedžio baldais. Viename iš kambarių yra dvigulė lova, kitame – dvi atskiros, kurias, jūsų pageidavimu, galima sustumti. Kambariuose ant langų įrengti apsauginiai tinkleliai nuo vabzdžių, yra LED televizoriai. Vonios kambariai su dušais, kuriuose rasite dušo reikmenis ir rankšluosčių rinkinius.

44dvigulevienguleviengulewifi tvranksluostis

Kaina: 72€

Kambarių rezervavimas telefonu +370 678 70006 

Liukso klasės numeris

Su erdviu vonios kambariu

Erdvus ir šviesus liukso klasės numeris, su poilsio ir svetainės zonomis. Poilsio zonoje yra didelė dvigulė lova, o svetainės zonoje – patogi išskleidžiama sofa, krėslas ir kavos stalelis. Taip pat yra šaldytuvas, virdulys, indų ir įrankių, tad galėsite mėgautis rytine kava neišėję iš kambario.

Ant langų įrengti apsauginiai tinkleliai nuo vabzdžių, yra LED televizorius, o karštomis vasaros dienomis kambarį galėsite atvėsinti oro kondicionieriumi.

Numeris taip pat turi erdvų vonios kambarį su didele kampine vonia, kuriame rasite dušo reikmenis, rankšluosčių rinkinį ir plaukų džiovintuvą.

44dviguledvigulewifitvsaldytuvas kondicranksluostis

Kaina: 80€

Kambarių rezervavimas telefonu +370 678 70006 

Apartamentų pastatas

Šiame pastate gali apsistoti iki 17 asmenų.

 

Atskirame sodybos „Ignė“ apartamentų pastate yra du šešiaviečiai apartamentai ir vienas penkiavietis numeris. 

Pirmo aukšto apartamentuose gali gyventi 6 asmenys. Šiems apartamentams skirta atskira lauko terasa su vaizdu į vidinį kiemą. Terasoje yra išskleidžiama markizė ir lauko baldai.

Antro aukšto apartamentuose taip pat gali apsistoti 6 asmenys. Šių apartamentų gyventojai gali naudotis  pirmajame aukšte esančia terasa su vaizdu į vidinį kiemą ir pagrindinį sodybos „Ignė“ pastatą.

Apartamentuose vyrauja šviesios spalvos, kambariai apstatyti kietmedžio baldais, o sienas puošia senoviniai paveikslai. 

Antrame pastato aukšte įrengtas penkiavietis numeris.

 

I aukšto apartamentai.

Su erdvia terasa ir lauko baldais

Apartamentuose yra svetainė sujungta su virtuve, du miegamieji kambariai, didelė lauko terasa su lauko baldais ir elektrine markize. Pirmame apartamentų miegamajame yra dvi atskiros lovos, kurias, jūsų pageidavimu, galima sustumti, oro kondicionierius. Antrame miegamajame yra didelė dvigulė lova. Trečioji apartamentų erdvė – svetainė, sujungta su virtuve, kur yra didelis, miegojimui išskleidžiamas, odinis kampas. Svetainėje yra židinys ir oro kondicionierius. Visuose kambariuose yra LED televizoriai, o ant langų – apsauginiai tinkleliai nuo vabzdžių.  

Erdvi ir puikiai įrengta virtuvė aprūpinta visa būtina buitine technika, yra mikrobangų krosnelė, indų ir įrankių, tad galite patys gamintis maistą ir juo mėgautis tiek terasoje, tiek svetainėje prie didelio valgomojo stalo.

Ilgais vakarais svetainėje galima smagiai leisti laiką žaidžiant žaidimų konsole „Xbox 360“

Prabangiai įrengtame vonios kambaryje su didele kampine vonia rasite dušo reikmenis, rankšluosčių rinkinį bei plaukų džiovintuvą.   

perso6dviguledvigulevienguleviengulewifitvsaldytuvas kondicarbatinisranksluostis

Kaina: 110€

Kambarių rezervavimas telefonu +370 678 70006 

II aukšto apartamentai

Su terasa ir lauko baldais pirmame aukšte

Apartamentuose yra svetainė sujungta su virtuve, du miegamieji kambariai ir poilsio zona. Šių apartamentų gyventojai gali naudotis pirmajame aukšte esančia terasa su lauko baldais.

Jaukioje poilsio zonoje galima žaisti stalo žaidimus ar vakaroti su knyga rankose įsitaisius ant patogios odinės sofos.

Pirmame miegamajame yra dvi atskiros lovos, kurias, jūsų pageidavimu, galima sustumti, įrengtas oro kondicionierius, o antrame miegamajame yra didelė dvigulė lova. Svetainėje, sujungtoje su virtuve, įrengtas židinys, yra patogus, miegojimui išskleidžiamas, kampas bei oro kondicionierius. Visuose kambariuose yra LED televizoriai, o ant langų – apsauginiai tinkleliai nuo vabzdžių.

Erdvioje ir puikiai įrengtoje virtuvėje su visa reikalinga buitine technika, mikrobangų krosnele, indais ir įrankiais galima patiems gamintis maistą, o vakarais svetainėje smagiai leisti laiką žaidžiant žaidimų konsole „Xbox 360“

Jaukiame apartamentų vonios kambaryje su didele kampine vonia rasite dušo reikmenis, rankšluosčių rinkinį bei plaukų džiovintuvą.  

perso6dviguledvigulevienguleviengulewifitvsaldytuvas kondicarbatinisranksluostis

Kaina: 110€

Kambarių rezervavimas telefonu +370 678 70006 

Penkiavietis 

Ekonominės klasės numeris

Jaukus kambarys, puikiai tiksiantis keliaujantiems su draugais, tačiau nereikalaujantiems prabangos asmenims. Šiame ekonominės klasės kambaryje rasite 5 atskiras vienvietes lovas. Kambaryje taip pat yra didelis LED televizorius, šaldytuvas, mikrobangų krosnelė ir indai. Numeriui skirtas atskiras WC ir atskiras vonios kambarys su dušo kabina, WC. Vonios kambaryje rasite dušo reikmenis ir rankšluosčių rinkinį.


perso5 vienas5 saldytuvasranksluostiswifi

Kaina: 65€

Kambarių rezervavimas telefonu +370 678 70006 

Mūsų klientams suteikiamos nuolaidos

ro1

Restorane „Romnesa Druskininkai“ – 10 %

gy

Druskininkų gydykloje – 10 %

grs

„Grand SPA Lietuva“ vandens ir pirčių zonose – 15 %

oneg

Nuotykių parke „One“ – 10 %

do

Grožio centre „Dorama“ – 5 %

 

aq

Druskininkų vandens parke – 10 %

SW

„Snow Arenoje“ 10 %

 

LY

Keltuvo „Lynų kelias“ bilietui pirmyn ir atgal (d.d.) – 20 %

Top