Apie mus

 

UAB „Romnesa“ įsteigta Ignalinoje 1997 metais. Savo veiklą pradėjo kepdama duonos ir pyrago gaminius, vėliau imta kepti ir šakočius. Šiuo metu įmonė yra lyderė Lietuvos šakočių kepimo rinkoje, o gaminiai eksportuojami į įvairias pasaulio šalis. 2005 m. pradėta veikla turizmo srityje, įkurtas Mindūnų kempingas, vykdoma kita turizmo veikla.

2013 m. UAB „Romnesa“ šalia Druskininkų, ant Ratnyčios upelio kranto, įsigijo šimtametį malūną su didele vaizdinga teritorija aplink. Čia įkurtas įmonės „Romnesa“ padalinys Druskininkuose. 

„Romnesa Druskininkai“tai ne tik restoranas, bet ir puiki vieta konferencijoms, nakvynei, šventiniams renginiams ir išskirtinėms pramogoms. 

„Romnesa Druskininkai“ – ypatinga vieta pavalgyti,  organizuoti pobūvius, banketus, furšetus, vestuves, įmonių šventes. Turime dvi pobūvių  salės su reikalinga technine įranga. Drąsiai teigiame, kad „Romnesoje“ geriausias kainos ir kokybės santykis Druskininkų regione. Čia viskas apgalvota: patogus automobilių ar autobusų parkavimas, mandagus ir greitas aptarnavimas keliomis kalbomis, maloni aplinka tiek restorane, tiek aplink jį.

Didžiulis „Romnesos“ privalumas – didelė erdvė ir graži aplinka.

Restoranas įrengtas seno malūno patalpose. Interjeras mena akmens amžių, sėdima ant rankų darbo masyvių ąžuolinių kėdžių. Už lango ir po terasa čiurlena Ratnyčios upelis,  tyliai ošia pušys. Restoranas įrengtas taip, kad nenuobodžiaus nei suaugusieji, nei vaikai. Vaikams skirta didžiulė žaidimų aikštelė su  įvairiausiomis lipynėmis, sūpuoklėmis ir batutu.

Prireikus esame pasiruošę pobūvį atgabenti į bet kurią Jūsų pageidaujamą vietą. Atvežame paruoštą maistą, serviruojame, aptarnaujame.

Siūlome ir kaimo sodybos malonumus: nakvynę, pirtį, kulinarinio paveldo vaišes ir unikalų desertą – čia pat kepamą šakotį. 

Šalia „Romnesos“ veikiančioje sodyboje „Ignė“ įkurti jaukūs dviviečiai  kambariai su patogumais. Vienu metu galime apgyvendinti iki  65 svečių. Sodyboje įrengta patogi ir vaizdo kameromis stebima aikštelė automobiliams ir autobusams.

Top