Dviračių nuoma

Pasigrožėkite nuostabia Dzūkijos gamta važinėdami dviračiais

 

Važinėdami dviračiais pasigrožėkite nuostabia Dzūkijos gamta. Tai, ko gero, geriausias ir patogiausias būdas, kvėpuojant tyru pušynų oru, pažinti Druskininkų apylinkes ir įgauti energijos. Siūlome naujus, modernius 7 vidinių pavarų dviračius pasivažinėjimams gryname ore. Dviračius galite išsinuomoti sodybos administracijoje ir ten pat gauti dviračių maršrutų žemėlapį.

Dviračių nuomos kainos:       

1 val. – 2 € / asmeniui   

Visa diena – 8 € / asmeniui  

Papildomos dienos – po 5 € / asmeniui

Biliardas

Puiki poilsio ir atsipalaidavimo priemonė

 

Biliardas – tikrai puiki poilsio ir atsipalaidavimo priemonė. Šiais informacijos laikais tai yra galimybė pabendrauti su draugais ar šeimos nariais, o gal ir pažaisti vienam. Šiandien biliardas jau nebėra tik aristokratų ir karalių žaidimas, prisijunkite ir Jūs! Mes siūlome 9 pėdų (254 x 127 cm) biliardo stalą su akmens pagrindu pulo žaidimui.

Kaina – 3 € / 1 val.

Stalo futbolas

Žaidimas ne tik futbolo mėgėjams

 

Stalo futbolas skirtas ne tik suaugusiesiems, bet ir vaikams. Žaisdami stalo futbolą jie mokosi elgtis kritinėse situacijose, valdyti emocijas, žaidimas lavina mąstymą. Net studentų ir darbuotojų laisvalaikio zonas pamažu užkariauja stalo futbolas, puikiai nuteikiantis ir greitai žaidimui įtraukiantis net ir visiškai nieko nenusimanančius apie futbolą. Šį žaidimą vienu metu gali žaisti keturi žmonės.

Kaina – 1 € / 30 min.

futbolas

Oro ritulys

Suteikia gerų emocijų visai šeimai

 

Šis žaidimas yra skirtas dviem žaidėjams. Laimi tas žaidėjas, kuris pirmas įmuša 7 įvarčius. Oro ritulio stalas suteikia gerų emocijų visai šeimai ir draugams.  Šis žaidimas skatina judėti, susikaupti, lavina reakciją. Pro žaidimo aikštelėje esančias skylutes kompresoriumi yra pučiamas oras, kad ritulys sklandžiai slystų paviršiumi. Jūsų tikslas – saugoti vartus ir įmušti kuo daugiau įvarčių priešininkui. Rekomenduojama suaugusiesiems ir vaikams nuo 8 metų.

Kaina – 0,5 € / 5 min. / iki 7 įvarčių

hoky

Šiaurietiško ėjimo lazdos

Pasivaikščiojimas ir aktyvi treniruotė

 

Šiaurietiškas ėjimas – vis labiau populiarėjantis sveikatingumo metodas, laisvalaikio leidimas ir aktyvi fizinė veikla gryname ore. Nauda žmogaus organizmui – dirba daugiau kaip 90 procentų kūno raumenų, sudeginama 47 procentais daugiau kalorijų nei einant tokiu pačiu tempu be lazdų. Tai be galo naudinga veikla žmonėms, norintiems suvaldyti antsvorį ir treniruoti nugarą.

Kitos paslaugos

Išbandykite jėgas

 

Mėgstančius ekstremalius pojūčius kviečiame išmėginti jėgas šaudant iš lanko ar laidynės bei mėtant kirvuką į taikinį. Pramogos, menančios pirmykštės medžioklės laikus, leis pajausti viduje slypinčią laukinę jėgą ir kartu atsikratyti kasdieninio streso.

Kirvuko mėtymas į taikinį. Trukmė – 15 min., kaina – 5 €

Šaudymas iš lanko. Trukmė – 15 min., kaina – 10 €

Šaudymas iš laidynės. Trukmė – 15 min., kaina – 3 €

Minimali užsakymo kaina 50 

Išvardytas paslaugas reikia užsakyti iš anksto.

Šaudymo varžybos grupėms iki 20 asmenų - 180 €. Už kiekvieną papildomą asmenį - 6 €.  

17

Transporto paslauga

Nusprendėte pas mus atvykti?! Kreipkitės – mes pasirūpinsime jūsų atvykimu ir grįžimu namo.

 

Organizuojame transporto paslaugą grupėms nuo 2 iki 130 asmenų. Tai itin patogu įvairių švenčių ar pobūvių metu - mes pasirūpinsime Jūsų atvykimu ir grįžimu namo ar į bet kurią kitą nurodytą vietą.

 

Dėl transporto paslaugos kainų ir užsakymo teiraukitės telefonu

+370 604 15064

Šią paslaugą reikia užsakyti iš anksto.

Top