Specialūs pasiūlymai

Restoranas

Romantiškoms vakarienėms, šventėms ir pobūviams

„Romnesa Druskininkai“ – puiki vieta skaniai pavalgyti, rengti gimtadienius, krikštynas, įmonių vakarėlius ar įvairias kitas šventes. Restorane „Romnesa“ galime pasiūlyti tiek europietiškų, tiek tradicinių lietuviškų patiekalų, pristatyti jų gaminimo ir valgymo subtilybes. Maisto gamybai daugiausia naudojame lietuviškus produktus, o svečiams siūlome savo kriaušių giros, grybų sriubos, sprandinės kepsnių bei vėgėlių. Mėgstantieji egzotiką galės paragauti krokodilienos, kengūrienos ar kitų išskirtinių patiekalų. Vienu metu galime greitai pamaitinti turistų grupes iki 80 žmonių.

Šakočių muziejus ir edukacinės programos

Apgyvendinimo paslaugos

Geram poilsiui patraukliomis kainomis

Pagrindiniame sodybos „Ignė“ pastate yra registratūra ir 23 kambariai išsidėstę 16 – oje numerių: 2 vienviečiai, 19 dviviečių, iš kurių 10 kambarių yra šeimyniniuose numeriuose bei 2 liukso klasės kambariai.
Šeimyniniuose ir liukso klasės numeriuose gali apsistoti iki 4 asmenų. Iš viso pagrindiniame pastate vienu metu gali poilsiauti 48 asmenys. Visi kambariai, esantys šiame pastate, yra su vaizdu į pušyną arba į vidinį kiemą, apsodintą dekoratyviniais augalais.
Pagrindiniame pastate yra žaidimų kambarys su biliardo, stalo futbolo ir oro ritulio stalais, įrengtas masažo kambarys, taip pat slidžių serviso patalpa, kur galima pasiruošti slides ir išsidžiovinti slidinėjimo batus.

Top