RESTORANAS

Čia lygis aukštesnis už kainas!

Restoranas „Romnesa Druskininkai“ – vieta kur verta užsukti skaniai pavalgyti ar rengti pobūvius. Mes esame Europos kulinarinio paveldo nariai todėl siūlome tradicinius europietiškus ir lietuviškus patiekalus. Nepamiršome ir egzotikos mėgėjų – pas mus galima paragauti krokodilienos, kengūrienos ir strutienos patiekalų.

Švęskite savo šventes pas mus arba pakvieskite ir mes atvyksime į Jūsų pasirinktą pobūvio vietą. Mūsų virtuvės šefai pagamins skaniausių patiekalų Jūsų šventei, kurie patenkins ir tradicinių, ir įmantresnių patiekalų mėgėjus.

Restorane mielai laukiame tiek suaugusių tiek vaikų turistų grupių.  Vienu metu skaniai, greitai ir už patrauklią kainą galime pamaitinti iki 80 žmonių.

BANKETAI

20 metų patirtis ir profesionalų komanda – gero rezultato garantas!

Restorane banketams ar furšetams siūlome dvi 70 m2 ir 130 m2 sales, kuriose talpiname iki 100 žmonių. Meniu siūlome rinktis iš keturių mūsų paruoštų variantų arba patiekalų meniu sudarysime pagal Jūsų asmeninius poreikius bei pageidavimus ir pasistengsime, kad maistas džiugintų ne tik skonių įvairove, bet ir įspūdinga menine išraiška.

Meniu pasiūlymai užsakovams nuo 19 € asmeniui.

Žiūrėti meniu pasiūlymus >>

 

Siūlomi stalų išdėstymai banketams. 

banketai2-300 g1)

IŠVAŽIUOJAMASIS MAITINIMAS

Aptarnaujame iki 1000 žmonių

„Romnesos“ virtuvės šefų pagamintus šventinius patiekalus galime atgabenti į bet kurią Lietuvos vietą. Nesvarbu, kur švenčiate, mes ne tik pristatysime maistą, bet ir paruošime stalus bei aptarnausime viso pokylio metu. Jums nereikės niekuo rūpintis, galėsite ramiai mėgautis savo švente, o visus rūpesčius patikėti mums.

Meniu pasiūlymai užsakovams nuo 25 € asmeniui.

Žiūrėti meniu pasiūlymus >>

Top