SPA paslaugos

Sodyba „Ignė“ savo svečiams siūlo SPA paslaugas fizinėms ir dvasinėms jėgoms atgauti. Tai puiki laisvalaikio praleidimo forma, sveiko gyvenimo būdas, alternatyva tradicinei vakarietiškai medicinai ir natūralus sveikatingumo šaltinis.

 

Masažas

Atpalaiduokite įsitempusį kūną ir išlaisvinkite pavargusias mintis masažo galia.

 

Masažo procedūros teigiamai veikia žmogaus kūno ląsteles – mažina nervinę įtampą, atpalaiduoja sąnarius, raumenis, gydo galvos skausmus, suaktyvina kraujo apytaką. Paslaugos suteikiamos už papildomą mokestį, iš anksto rezervavus laiką.

Taip pat siūlome pasinaudoti mūsų turimomis masažo priemonėmis:

Masažinė lova - 20 min. / 5 €

Masažas fotelyje - 5 min. / 0,5 €

 

Masažo procedūros > 

massage1

Pirtis, kubilas ir sūkurinė vonia

Sodyba „Ignė“ savo svečiams siūlo ir pirties, kuri yra ant Ratnyčios upelio kranto, malonumus. Pirtyje gali kaitintis iki 10 asmenų. Vanduo pilamas tiesiai ant akmenų, todėl susidaro drėgni, malonūs garai.  Yra patogiai ir jaukiai įrengtas priepirtis su židiniu, staliuku ir minkštu kampu. Įkaitus pirtyje galima atsigaivinti vėsiame Ratnyčios vandenyje.

Pirties nuomos kaina – 45 € /2 val., papildoma valanda – 20 €

Sodybos svečiai taip pat gali atsipalaiduoti malkomis kaitinamame kubile, kuris dažnai dar vadinamas Japoniška pirtimi. Kubile telpa iki 8 asmenų.

Kubilo nuomos kaina90 € / 2 val., papildoma valanda – 30 €

Norintiems šiek tiek daugiau prabangos erdvioje pirties terasoje (36 m2) siūlome didelę sūkurinę vonią, kurioje vienu metu gali maudytis iki 5 asmenų.

Sūkurinės vonios kaina – 45 € / 1 val., papildoma valanda – 20 €

Svečių patogumui pirties terasoje yra stalas su kėdėmis ir didelė kepsninė (už  papildomą mokestį parūpiname iešmus ir kepimo groteles).

pirtis12

Lauko poilsio zona

Poilsiui Dzūkijos gamtoje

 

Sodyba „Ignė“ ramiam poilsiui gamtoje siūlo lauko poilsio zoną ant Ratnyčios upelio kranto. Galite laiką leisti su knyga rankoje ir puodeliu kavos pavėsinėje arba tiesiog mėgautis Dzūkijos saulės voniomis ant gultų ir maudytis Ratnyčios upelyje. Yra patogus ir saugus nusileidimas į vandenį nuo naujai įrengto modernaus liepto.

Gulto nuomos kaina 2 € / dienai (mokama viešbučio administracijoje).

Top