Vieta šventėms Druskininkuose

Restorane „Romnesa“ galima ne tik skaniai pavalgyti, bet ir švęsti asmenines ar įmonių šventes. „Romnesa“ – puiki vieta šventėms Druskininkuose, nes čia jauki ir nuošali aplinka bei kokybiškas, skanus maistas. Papildomu atributu gali tapti ir čia pat organizuojamas lietuviško šakočio kepimas židinyje ar sūrių bei trauktinių degustacija, kurie paįvairins renginį ir bus puiki pramoga svečiams. Galime pažadėti, kad  šventinė vakarienė Druskininkuose bus jauki ir kupina gerų emocijų bei nenusileis vakarienei didmiesčių restoranuose.

Švenčių organizavimas

Nesvarbu kokią šventę planuojate, mes pasirūpinsime, kad ji būtų išskirtinė ir tokia, kurią visada prisimintumėt su šypsena. Norint surengti tobulą šventę reikia daugybės pastangų ir laiko, o sugadinti ją pakanka vienos smulkmenos. Dėl to, mes rūpinamės kiekviena smulkmena, o Jums belieka švęsti.
Išskirtinį dėmesį skiriame maistui ir jo patiekimui bei aptarnavimui šventės metu. Patariame ieškantiems floristų, muzikantų ar fotografų. Visi šventės dalyviai apgyvendinami jaukiuose dviviečiuose viešbučio tipo sodybos „Ignė“ kambariuose, todėl garantuojame ne tik smagią šventę, bet ir kokybišką poilsį.

Vestuvės Druskininkuose

Vestuvės Druskininkuose – tobulas pasirinkimas norintiems pabėgti nuo įprastos aplinkos. Čia rasite nuostabias vietas fotosesijoms, kur kas prieinamesnes kainas nei didmiesčiuose ir ramybę ar papildomas pramogas antrajai vestuvių dienai. Restoranas „Romnesa“ – išskirtinė vieta vestuvėms Druskininkuose, nes yra įsikūręs sename vandens malūne, ant Ratnyčios upės kranto, todėl gražiausiai gyvenimo šventei suteiks dar daugiau romantiškos nuotaikos.

Vieta krikštynoms Druskininkuose

Krikštynos – be galo pakili šventė, į kurią susirenka artimiausi šeimos nariai. Mes, kaip ir jūs, norime, kad tai būtų pakili ir džiaugsminga diena, todėl visas detales atidžiai suplanuojame iš anksto. Krikštynų organizavimas – ne mažiau atsakingas darbas nei bet kurios kitos šventės organizavimas, todėl ir patiems mažiausiems savo svečiams bei klientams skiriame tokį pat dėmesį kaip ir visiems kitiems.

Top