Kur pavalgyti Druskininkuose?  

Visi miestai turi savo kavinių ar restoranų „topus“, kurie, daugumai, yra žinomi jau daugybę metų, tačiau retas kuris besugeba kažkuo teigiamu nustebinti atvykstantį klientą.

Visiems, turintiems svečių iš užsienio šalių, apsilankymas „Romnesoje“ bus ne tik pramoga, bet ir galimybė supažindinti svečius su Lietuvos kulinariniu paveldu.  Restoranas Druskininkuose „Romnesa“ gali palepinti jūsų skrandį ne tik minėta vėgėle, briediena, egzotiškais ir tradiciniais patiekalais, bet ir lietuviško šakočio ir sūrių bei trauktinių degustacija. Šią skanią pramogą galima užsisakyti susirinkus vos 6 žmonių kompanijai. Paradoksalu, tačiau Dzūkijos širdyje įsikūrusiame restorane „Romnesa“ galima paragauti ir tikros Aukštaitijos naminės kriaušių giros, kuria atsigaivinsite po porcijos baravykų „Dzūkiškai“.
Ir tai vos keletas priežasčių, kodėl būnant Druskininkuose, privalu aplankyti išskirtinį restoraną „Romnesa“.

Restoranas Druskininkuose

Ieškantys kur pavalgyti Druskininkuose turėtų aplankyti išskirtinį restoraną „Romnesa“.

Klausiate, kuo jis išskirtinis?

Visų pirma, restoranas yra įkurtas seno vandens malūno patalpose, ant Ratnyčios upės kranto, todėl jame be galo jauku ir gera leisti laiką tiek vasarą sėdint lauko terasoje ir klausant upės čiurlenimo, tiek žiemą, sėdint viduje ir pro langą žvelgiant į pusiau sukaustytą upės tėkmę. Vakarienė Druskininkuose gali tapti išskirtinė ne tik dėl jaukios restorano „Romnesa“ aplinkos ir ypatingo, akmens amžiaus olą primenančio interjero su masyviais ąžuoliniais baldais, bet ir patiekalų verčiančių apsilaižyti pirštus.
Restorano meniu pažiba – vėgėlė agurkų ir špinatų padaže nepalieka abejingų, dėl jos žmonės sugrįžta vėl ir vėl. Mėgstantys žvėrieną gali paragauti prašmatniai paruoštos briedienos, o egzotikos mėgėjams siūlomi net strutienos, krokodilienos ar kengūrienos kepsniai. Žinoma, labiau tradicinius patiekalus mėgstantys svečiai taip pat visada suras skrandžiui mielą patiekalą.  
Ko gero, nė vienas restoranas Druskininkuose negali pasigirti ir čia pat kepamais lietuviškais šakočiais, o ką jau kalbėti, apie švediško ar norvegiško šakočio ragavimą desertui. Vis dėlto, „Romnesoje“ tai įmanoma, nes šakočiai – tarsi restorano vizitinė kortelė.
Restorane „Romnesa“ galima ne tik skaniai pavalgyti, bet ir švęsti asmenines ar įmonių šventes. „Romnesa“ – puiki vieta šventėms Druskininkuose, nes čia jauki ir nuošali aplinka bei kokybiškas, skanus maistas. Papildomu atributu gali tapti ir čia pat organizuojamas lietuviško šakočio kepimas židinyje ar sūrių bei trauktinių degustacija, kurie paįvairins renginį ir bus puiki pramoga svečiams. Galime pažadėti, kad  šventinė vakarienė Druskininkuose bus jauki ir kupina gerų emocijų bei nenusileis vakarienei didmiesčių restoranuose.   

Top