VESTUVĖS

Surengsime nepamirštamą ir įsimintiną šventę

 

Mes manome, kad tikra šventė yra tada, kai džiaugsmo būna daugiau nei vargo. Jau dešimtmetį „Romnesoje“ vyksta vestuvių šventės.

Kartais juokaujame, kad geram pobūviui reikia šimto gerų dalykų, o sugadinti jį pakanka vieno blogo. Užtikriname, kad pasirinkus švęsti mūsų restorane, tikrai nenuvils nei maistas, nei aptarnavimas, nei aplinka. O jei visai neturite laiko patys organizuoti, galime pasiūlyti ir šventės vedėjus, muziką bei pramogas. 

Švenčiantiems pas mus siūlome jau paruoštus vestuvių pasiūlymus.

Vestuvėms nuo 46 asmenų siūlome paketą už - 60 € / asmeniui. Į šį pasiūlymą įeina: stalų serviravimas, vestuvių pobūvio vaišės, aptarnavimas šventės metu, nakvynė sodyboje „Ignė“ ir pusryčiai. 

Kaina papildomiems asmenims be nakvynės48 € / asmeniui.

 

Žiūrėti pasiūlymą>

Aplinka

 

Esame įsikūrę nuostabiame Dzūkijos gamtos kampelyje, prie visada žaliuojančio pušyno ir čiurlenančio Ratnyčios upelio. Restoraną, įrengtą seno vandens malūno patalpose, ant upelio kranto, gaubia ypatinga, prabangia senove dvelkianti atmosfera. Esame nutolę nuo Druskininkų kurorto vos 4 km, todėl gražiausios vietovės vestuvių fotosesijai pasiekiamos ranka.

Erdvės vestuvėms

 

Turime dvi 70 m2 ir 130 m2 sales, kuriose telpa iki 40 ir iki 60 asmenų.  Sales siūlome rinktis pagal šventėje dalyvaujančių asmenų skaičių.

Galimi įvairūs stalų išdėstymai.

banketai2-300 g1)

 

Maitinimas

 

Siūlome platų meniu su įvairiais užkandžiais, salotomis, gėrimais ir desertu. Turite galimybę rinktis karštuosius patiekalus iš mūsų siūlomų variantų.

 

Nakvynė

 

Šventės dalyviai apgyvendinami šalia esančioje naujai įrengtoje sodyboje „Ignė“. Čia įrengti jaukūs ir modernūs dviviečiai kambariai su visais reikalingais patogumais. Jauniesiems siūlome apsistoti liukso klasės numeriuose.

KITOS ŠVENTĖS

Restorane „Romnesa Druskininkai“ galite rengti gimtadienius, krikštynas, įmonės vakarėlius bei įvairias kitas šventes. 

Vaikų gimtadieniams siūlome specialią programą su klounais, žaidimais ir įvairiomis pramogomis. Lauke turime puikią ir saugiai įrengtą  žaidimų aikštelę su įvairiomis sūpynėmis, lipynėmis ir vaikų taip mėgstamu batutu.

Klounų programa vaikų gimtadieniams

Suaugusiųjų šventėms bei įmonių vakarėliams siūlome ne tik skanų maistą, bet ir įvairias pramogas. Šakočio kepimas židinyje, sūrių, trauktinių degustacija – puikus ir nekasdieniškas būdas geriau pažinti kolegas ir kartu smagiai praleisti laiką, o pirtis ir kubilas – viena mėgstamiausių pramogų gerų draugų būryje. Po linksmo vakarėlio svarbu tinkamai pailsėti, todėl siūlome apgyvendinimą jaukiuose sodybos „Ignė“ dviviečiuose kambariuose su visais patogumais.

Kainos nuo 19 € asmeniui. 

Top