Druskininkai lankytinos vietos

Pramogos Druskininkuose

Keliaujant į kitą miestą visada smagu pamatyti ar nuveikti kažką naujo. Planuojantys kelionę į pietų Lietuvos kurortą neretai svarsto, ką veikti Druskininkuose ir ką naujo pamatyti be Grūto parko ar, jau ne kartą aplankyto, vandens pramogų parko. Keletas naujų idėjų tikrai pagelbės ir tiems, kurie Druskininkuose yra buvę nesuskaičiuojamą daugybę kartų.

Ką veikti Druskininkuose?

Pramogos Druskininkuose gali būti įvairiausios ir skirtos tiek mėgstantiems ramesnį, pažintinį laisvalaikį, tiek dievinantiems aktyvų laisvalaikį. Mes pasistengėme suburti visiškai skirtingas pramogas į vieną vietą, kad laisvalaikis Druskininkuose įgautų naują prasmę. Todėl, miesto svečiams siūlome edukacines programas ir įvairias degustacijas.
Edukacinės programos. Jeigu esate smaližiai ir domitės Lietuvos kulinariniu paveldu, o gal turite svečių iš užsienio, Jums būtina išmėginti lietuviško šakočio kepimo židinyje pramogą. Užsienio svečius tikrai sudominsite ir cepelinų bei kitų lietuviškų patiekalų gamybos pamoka ar programa „Pieno kelias“. Šios edukacinės programos puikiai tiks ir ieškantiems ką veikti Druskininkuose, pavyzdžiui, mergvakarių metu.   
Degustacijos. Lietuviškų šakočių ir sūrių bei trauktinių degustacija tiks ne tik mergvakariui, bet ir bernvakariui ar kitai progai. Degustacijos gali tapti tiesiog puikia vakaro pramoga vos keleto draugų kompanijoje ir Jums nebereikės sukti galvos, ką dar įdomaus nuveikti Druskininkuose kai viskas jau aplankyta.  

Lankytinos vietos Druskininkuose

Po šakočio kepimo ar degustacijų, siūlome jums aplankyti išskirtinį šakočių muziejų, kurio pažiba – tikras Gineso rekordas, beveik 4 m aukščio šakotis, sveriantis 86 kilogramus! Muziejuje gausu ir kitų įdomių eksponatų, supažindinančių su šakočio ingredientų paruošimu nuo ir gamybos procesu, muziejuje taip pat gausu užsienio analogų pavyzdžių. Pastaruosius galite ne tik išvysti šakočių muziejuje, bet ir paragauti šalia esančiame restorane „Romnesa“, kuris yra tarsi dar vienas lankytinas objektas Druskininkuose. Restoranas išsiskiria savo interjeru, kurį taip pat puošia senoviniai eksponatai, susiję su šakočio gamyba, vidus primena akmens amžiaus olą, su lubose kyšančiais šakočio rageliais, o sėdima ant masyvių ąžuolinių kėdžių. Restorane galėsite paskanauti dvejų skirtingų lietuviško šakočio rūšių taip pat švediško ir norvegiško šakočio bei gardžiuotis lietuviškais ir europietiškais patiekalais.

Todėl, jeigu dar svarstote ką aplankyti Druskininkuose, galite drąsiai važiuoti pas mus, nes mes žinome, kas yra turiningas ir įdomus laisvalaikis. Be to, atvykstantiems ilgiau nei dienai, pasiūlysime dar daugiau pramogų ir jaukią nakvynę su visais patogumais, viešbučio tipo sodyboje „Ignė“

Kitos pramogos Druskininkuose, kurias siūlome mėgstantiems aktyvesnį laisvalaikį:

Top